Strony

19 lip 2013

wykop! po raz drugi!

Bardzo mi miło poinformować, że po raz drugi mój wpis trafił na główną stronę wykopu. Dzięki wykop! Pozdrawiam i dziękuję za dobre słowa!

Tym bardziej miło, że gros komentarzy jest bardzo pozytywnych i motywujących. Jak również, podobno sam jestem dla innych motywacją. Przyjemne uczucie, które utwierdza mnie w przekonaniu że to co robię ma sens.

Nie chciałbym jednak przesadzić, bo jest to hobby z którego chciałbym czerpać przyjemność latami. Więc opanowałem emocje i dzisiaj rano normalnie wyszedłem potruchtać i zrobić mój zwykły codzienny przebieg bez szaleństw.

Zatrzymałem się na chwilę przed czwartym kilometrem, bo na boisku do koszykówki usłyszałem z głośników... polski rap! Dziwne uczucie. Nagrałem filmik, ale jest słabej jakości i bez fajerwerków. Chińczyk gra w kosza, a w tle polski rap.

Przypominam raz jeszcze o wykopowej sztafecie, bo to całkiem dobra zabawa. Tutaj można obserwować jej przebieg.

Przy okazji wspomnienia o sztafecie, wyrazy uznania dla Panów: frizika i hqvkamila za kawał dobrej roboty jaką przy niej robią! Dzięki!

2 komentarze:

 1. Mnie do wykopu zniechęca narodowo-rasistowskie skrzywienie użytkowników, co zresztą widać również w komentarzach do Twojego postu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety racja. Chociaż komentarze typu „wygrał, bo nie zaprosili murzynów” muszę przyznać trochę mnie rozbawiły.

   Ciekawe zjawisko swoją drogą jak mocno w drugą stronę spolaryzowane są poglądy użytkowników reddita.

   Inna sprawa, że wśród takich społeczności panują specyficzne konwencje i metajęzyk. Sporo też trolli. Nie ma co wszystkiego brać na poważnie.

   Usuń